Останні новини

Контракт на 12 млн доз: в Україні подали на реєстрацію вакцину Oxford/AstraZeneca проти COVID-19

Вакцина від Oxford/AstraZeneca отримала дозвіл на екстрене застосування у Великій Британії, Європейському Союзі та Індії.

15 лютого, МОЗ подало заявку про державну реєстрацію в Україні вакцини Oxford/AstraZeneca проти COVID-19 під зобов’язання для екстреного медичного застосування. Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила AstraZeneca й дала дозвіл на використання цих ліків в усьому світі у межах ініціативи COVAX.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Центр Громадянського здоров’я МОЗ України.

Читайте також: З початку зими в Україні покращилися всі показники щодо захворюваності на COVID-19.

Вакцина.jpg

Фото: Українська правда

29 січня 2021 року Президент України Володимир Зеленський підписав закон № 4613 “Про лікарські засоби”, який спрощує процедуру реєстрації та використання вакцин від COVID-19 в Україні та скорочує її до п’яти днів.

Україна отримала інформацію від COVAX про постачання вакцин від виробника Oxford/AstraZeneca у розмірі від 2,2 до 3,7 млн доз в І–ІІ кварталі 2021 року. Крім того, вакцина буде закуплена за державні кошти напряму у виробників. Очікується, що мінімум 500 тис. доз вакцини AstraZeneca прибуде в Україну в лютому 2021 року.

Україна уклала контакти на постачання їй 12 млн доз вакцини від COVID-19, які розроблені за участю компаній AstraZeneca та NovaVax і виробляються на потужностях Serum Institute.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!