Останні новини

Кондитерка смерті: в одеських супермаркетах та на заправках виявили небезпечне польське печиво

Для його виготовлення використовувалася рафінована олія з Німеччини.

У польському печиві виявили рафіновану олію, яка містить 3-монохлор-1,2-пропандіол. Держпродспоживслужба закликала операторів ринку повідомляти, якщо вони знайдуть небезпечну партію на полицях крамниць. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області. 

Читайте також: В Одеській області з літаків скидали приманки з вакциною проти сказу. Фото

У відомстві розповідають, що до них надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF). В ньому попереджають щодо виявлення 3-монохлор-1,2-пропандіол (3-MCPD) (5138 µg/kg-ppb) в рафінованій пальмовій олії, що експортувалася з Німеччини у Польщу, де її використовували для виготовлення печива. 

Печиво виробника Bogutti Sp. z o.o., Zlotoklos було надіслано в Україну до ТОВ “АТБ-Маркет” у Дніпрі, а також до ТОВ “Форвард-КД”, що у Львові. 

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області звертається до операторів ринку з проханням повідомляти про факти виявлення партій товару в обігу.

Нагадаємо: 

  • Під час планових перевірок нехарчової групи товарів фахівці Держпродспоживслужби в Одеській області виявили небезпечні іграшки. Встановлено, що ця продукція не відповідає вимогам законодавства. 
  • В Головному управлінні Держпродспоживслужби б'ють на сполох - у шоколадках з насінням кунжуту, які експортували з Іспанії, виявили несанкціоновану речовину оксид етилену. Повідомлення про це установа отримала через систему швидкого реагування на харчові продукти і корма. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05