Останні новини

Комунальники на Таїрова два тижні не можуть закопати яму після ремонту тепломережі. Оперативний штаб Odesa Live

Одеські комунальники протягом двох тижнів не можуть повністю подолати наслідки прориву тепломережі на вулиці Академіка Глушка, 11/3. Трубу залатали, але залишили обгороженою велику яму, через яку автомобілісти не мають змогу нормально їздити. 

Про це повідомив ведучий Оперативного штабу Odesa Live Макс Лінник. 

“Я зв'язався з директором КП “ТГО” Ганною Поздняковою. Вона сказала, що дійсно роботи виконувались і були завершені. Але є нюанс, закопувати все це повинні представники КП “Міські дороги”, - зазначив ведучий.  

Макс Лінник звязався також з КП “Міські дороги”, але жодного посадовця на місці не виявилось. Ведучому порекомендували передзвонити комунальникам у понеділок. Оперативний штаб Odesa Live слідкуватиме за ситуацією. 

Нагадаємо, на вулиці Академічній, 11, сьогодні, 20 листопада, були масові заворушення. Там невідомі молодики спортивної статури розпилювали газові балончики та кидати один в одного каміння, після того як люди почали зносити паркан. За їхньою версією споруду встановили незаконно для відгородження прибудинкової території загального користування. 

Вийти в ефір
04.12