Останні новини

Комунальні війни продовжуються: мешканцям проблемного гуртожитку загрожують знову вимкнути воду

Ще вчора, 10 вересня, Оперштаб Odesa Live разом з мешканцями гуртожитку на вулиці Космонавтів, 64А, які 15 днів залишались без комунікацій святкували перемогу! Людям врешті решт дали воду, але свято тривало не довгий час. Вже зранку представники компанії ТОВ “Будпроект” разом з дільничими прийшли знову перекривати воду.

Про це повідомляє Оперштаб Odesa Live.

"Вранці, як тільки поїхала муніципальна варта, приїхав представник ТОВ “Будпроект” з дільничним, які були на засіданні днем раніше і вимагали замок від підвалу, щоб знову відключити комунікації. Пізніше надійшов дзвінок від директора КП "ЖКС “Фонтанський" Віталія Цуркана, який повідомив, що свою справу вони вже зробили, більше допомогти нічим не можуть і, мовляв, обороняйтеся, як хочете", - говорить мешканка гуртожитку Олена.

Воду перекрити не вдалось, бо на вході до подвала чергують мешканці. На прохання відновити світло в ЖКС відповіли: “Вмикайте самі”. Ситуація ускладнюється тим, що для того, щоб це зробити потрібно пройти повз сигналізацію. Останні справи завершилися зустріччю з охороною.

На зв'язок з мешканцями ніхто не виходить. А ми продовжуємо слідкувати за ситуацією.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/3QRoWIpRg6w" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, місцеві жителі обурені, що в 21 столітті вони мають мають виживати в таких умовах.

“Немає ніяких умов для життя. Діти миють руки у калюжах, а питну воду ми беремо у сусідів”, - каже мешканка гуртожитку.

“Діти виживають тільки на йогуртах, бо навіть зварити кашу не маємо можливості”, - додає сусідка.

Після нашої зйомки про перекриття дороги біля Малиновської райадміністрації, наступного дня до гуртожитку зайшли “тітушки” та разом з охоронною фірмою встановили замок у підвалі, щоб люди не мали змогу зайти всередину та підключити воду.

Нам не байдуже на проблеми міста та його жителів! Оперативний штаб телеканалу Odesa Live готовий вирішувати ваші проблеми щодня!

Пишіть у Viber та Telegram за номером 0963050048 або телефонуйте 0800305048.

Вийти в ефір