Останні новини

Командування Операції об’єднаних сил організовує брифінг для ЗМІ стосовно ситуації на сході

У середу, 4 листопада, тристороння контактна група погодила чотири нові точки розведення сил і засобів на сході. Три ділянки з озвучених - Слов'яносербськ, Петрівка і Нижньотепле - розташовані в Луганській області, одна - Григорівка - в Донецькій.

Про це повідомляє Операція об'єднаних сил у своєму Facebook.

Під час брифінгу генерал-майор Віктор Ганущак розповів про поточну ситуацію в районі проведення Операції об’єднаних сил, закцентував увагу журналістів на вогневих провокаціях з боку російсько-окупаційних військ та поінформував про сили та наявні засоби противника.

"За результатами зустрічі ТКГ погоджено 4 ділянки: Григорівка, Слов'яносербськ, Петрівка і Ніжньотепле. Ситуація після розведення на ділянках Станиця Луганська, Золоте і Петрівське в цілому залишається стабільною і контрольованою", - повідомляється в матеріалі.

 Нагадаємо, в Україні приземлився борт разом зі старшим сержантом командиром відділення батальйону ім. Кульчицького (в/ч 3066) НГУ Віталієм Марківим. Нацгвардієць вийшов з літака з українським прапором, привітався і поспішив на зустріч з президентом Володимиром Зеленським.

Вийти в ефір
26.11