Останні новини

Коли вже всі роботи закінчені: одеська ДАБК виявила черговий нахаббуд

Компанія-забудовник не отримала документів на земельну ділянку.

У Маячному провулку, що знаходиться поруч із мисом Великий Фонтан з’явився черговий нахаббуд - двоповерхова будівля з прибудованим ангаром. За результатами його перевірки, ДАБК направила листи до поліції та прокуратури для внесення даних в ЄРДР. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на голову Одеської ДАБК Олександра Адєєва

Читайте також: Одесити вимагають припинити незаконне будівництво на Успенській, 53

Голова Одеської ДАБК повідомив, що спроби незаконної забудови узбережжя на цьому місті його відомство зафіксувало ще у березні. Однак, тільки зараз вони отримали можливість повноцінно все перевірити. 

“Ми встановили, що компанія “ІГБ Індустрі, Гандельс-унд Бетайлігунгсгезельштафт мбГ” без жодних дозвільних документів вирішила будувати двоповерхову будівлю”, - заявив Авдєєв.

За словами чиновника, приватна компанія не оформила земельну ділянку. Забудовник отримав тільки згоду на розробку документації у 2013 році. Департамент архітектури та містобудування не надавав міськумов та обмежень на забудову, ДАБК теж не зареєструвала документацію.

“За результатами перевірки ми направили лист у поліцію та Одеську обласну прокуратуру для внесення даних в ЄРДР за фактом самоуправства та в рамках кримінального провадження просимо накласти арешт на об’єкт та заборонити роботи”, - зазначив Авдєєв. 

Також його відомство звернулося до першого віце-мера Михайла Кучука із проханням покласти контроль за недопущенням самочинного будівництва на Київську районну адміністрацію.

Нахаббуд 1.jpg

Фото: ДАБК Одеси

Нахаббуд 2.jpg

Фото: ДАБК Одеси

Нахаббуд 3.jpg

Фото: ДАБК Одеси

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
10.05