Останні новини

Коли навіть метро - подіум: як одягнутися так, щоби твій стиль точно виділявся на фоні сірої маси

Дизайнери одягу продовжують щосезону готувати свої підбірки, влаштовувати великі покази та боротися за модні ідеї. Проте чи варті вони тієї уваги, якшо ви й самі можете зробити свій стиль неперевершеним?

Дізнайтеся в матеріалі Odesa Live, як можна 100% привернути увагу.

Легка еротика

1.jpg

Погодьтеся, люди люблять, коли у одязі є частинка "пікантності". Виріз на сукні чи на сорочці може стати вагомим аргументом у будь-якій бесіді. Проте можна піти й далі, оголив, скажімо, половину тазу.

Акцент на капелюх

1.jpg

Про головні убори забувати також не варто. Його розміри та форма мають підкреслювати ваш статус у суспільстві. Чудово поєднується з шубою.

Помітно навіть вночі

1.jpg

Національна поліція України неодноразово наголошує на тому, що варто одягати світловідбиваючий одяг. Тоді чому-б не поєднати моду та безпеку? Металеві аксесуари чудово відбивають світло.

До зими готові

1.jpg

Якщо синоптики обіцяють холодну зиму, то не варто випробовувати свій організм. Візьміть з шафи шубу й одягніть під неї ще декілька светрів.

Більше яскравих кольорів1.jpg

Перенасиченість образу класичними кольорами може швидко набриднути. Фахівці радять підбирати кольори, які підкреслять вашу харизму.

Завжди на висоті

1.jpgВзуття з високим каблуком або на шпильці допоможе підкреслити красу та фігуру ваших ніг. Для повного образу рекомендується одягати шорти або міні-спідницю.

Немов звір

1.jpg

Навіть у холодну пору не варто забувати про універсальні тренди. Леопардовий візерунок чудово виділяється на фоні сірих міських пейзажів.

Нагадаємо:

Вийти в ефір
29.11