Останні новини

Класична казка “Пепелюшка” перетвориться на історію про сучасну жінку

Класична принцеса Попелюшка набуває абсолютно нового вигляду наступного року завдяки останньому проекту від Disney Publishing. Компанія планує сучасно переосмислити казку, оновити все, і гарантує, що можна сказати більше, ніж обіцяти, що принц прийде, якщо ви чекаєте досить довго.

Про це повідомляє Disinsider

Закінчивши факультет із дизайну взуття, Сінді намагається знайти своє місце у світі. Вона влаштовується на роботу до своєї мачухи, яка працює продюсером американського реаліті-шоу «Перед північчю».

Одного разу для зйомок не вистачало героїні і Сінді вирішила спробувати себе – вона думала, що це допоможе їй побудувати кар’єру. Сінді стала улюбленицею глядачів, надихала їх своєю впевненістю.

Дівчина також змогла знайти свою любов і вперше зрозуміла – якщо тобі не підходить черевик, можливо, саме час створити його самостійно.

Обкладинка також відображає ідею книги. На ній зображені принц та Попелюшка із черевиком у руках.

If The Shoe Fits (укр. Якщо взуття підходить) - це остання книга Джулі Мерфі, авторки бестселера New York Times "Дамплін", а також "Віра: Політ" - прозової екранізації популярного персонажу коміксів Valiant Entertainment.

If The Shoe Fits також знаменує собою пару головних новин для Disney Publishing; це назва нового серії Meant to Be, призначеної для оновлених та сучасних переглядів класичних принцес Діснея, а також першої інтелектуальної власності Діснея, розробленої як видавничий проект для дорослих.

If The Shoe Fits вийде 3 серпня 2021 року.

Обложка.jpg

Фото: Disinsider

Нагадаємо, свій вільний час у жовтні можна присвятити не тільки новим фільмам та серіалам, але ще й книжкам. Тим паче, що цього місяця виходить 10 новинок від українських видавців. Розповідаємо, яку літературу варто почитати рідною мовою.

Вийти в ефір