Останні новини

Хотів би продовжувати “служити Одеської області”: В'ячеслав Овечкін не хоче йти з посади губернатора

Виконавець обов’язків голови облдержадміністрації Одеси В'ячеслав Овечкін заявив, що хотів би продовжувати “служити Одеської області”. Він заявив, що буде працювати поки новообрані депутати не виберуть голову ради Одеси.

Про це повідомляє “Таймер”.

“Однак на цей момент ще рано говорити про те, хто ж все-таки стане новим або новою главою облдержадміністрації”, - зазначив Овечкін, не виключивши, що це може бути та жінка.

Він зазначив, зокрема, що основний претендент на одеське губернаторське крісло Сергій Гриневецький може успішно продовжити реалізацію ряду президентських ініціатив, в тому числі й проєкт “Велике будівництво”.

“Ми не перебуваємо на валізах, ми не склали ручки та не чекаємо рішення, яке нам прийде з Києва, ми продовжуємо працювати, і у нас дуже багато питань, які ми вирішуємо щодня ... У мене точно є амбіції, амбіцій дуже багато. Мені дійсно дуже важливий той рік, який ми нашою командою провели в Одесі. Я дуже хочу і далі продовжувати служити та Одеській області, і Україні в цілому. Тому амбіції є, дай Боже, щоб зірки складалися. А ми будемо робити все від нас залежне, щоб поставлені цілі й завдання виконувалися “, - говорить В'ячеслав Овечкін.

Нагадаємо, українська партія “Наш край” намагається опротестувати в П'ятому апеляційному адміністративному суді Одеси результати місцевих виборів 25 жовтня. Вони вважають, що на їх результат вплинули фальсифікації

Вийти в ефір
29.11