Останні новини

Хороші будівлі і кінематографічна набережна: Одеську кіностудію планують перебудувати

Керівництво ПрАТ “Одеська кіностудія” готується оприлюднити план перебудови. Територія компанії, при цьому, буде відкритою для відвідування. 

Про такий намір повідомив голова правління акціонерного товариства Андрій Осипов повідомляє Таймер.

“Найбільша моя мрія - перебудувати кіностудію повністю. Найближчим часом ми оголосимо про план ... Зараз просто такий період - цей коронавірус, невідомо що відбувається, то вибори, то ще щось. Думаю, що десь в перших місяцях наступного року акціонери зберуться і повідомлять, яким буде нове обличчя кіностудії”, - розповів кінематографіст.

За словами Осипова, за задумом на Французькому бульварі має з'явитися сучасне підприємство “з хорошими будівлями, з ландшафтним дизайном, з кінематографічною набережною”.

“Територію плануємо зробити відкритою повністю для відвідування: будемо захищати не територію, а будівлі - спецдоступ буде до будівель, а по території ходите. Якщо десь зйомки - огорожу, але можна буде постояти подивитися”, - заявив голова правління Одеської кіностудії.

Нагадаємо, про те, що осінь - найзатишніша пора року, було сказано дуже багато. Та з цим і не посперечаєшся, адже в холодні вечори хочеться грітися не тільки фізично, але й за переглядом гарного і атмосферного кіно. Тож ми розповідаємо, які фільми, просочені осіннім настроєм, варто подивитися.

Вийти в ефір
04.12