Останні новини

Ходять на роботу, збивають температуру: одеських вчителів-трудоголіків закликали лікуватися вдома

20 листопада в Одесі директорка департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич закликала хворих вчителів залишатися вдома. За її словами жодні уроки не варті життя й здоров’я дітей та викладачів.

Про це повідомляє Олена Буйневич на своїй сторінці у Facebook.

“Крім офіційних листів до керівників шкіл, де ви працюєте, я хочу звернутись до вас не зовсім офіційно. Ми зазвичай звертаємося з цим до батьків, але зараз наша професійна звичка хворіти на ногах грає дуже погану партію”, - каже чиновниця.

За словами директорки, їй пишуть діти хворих вчителів. Вони розповідають, що викладачі збивають температуру та все одно ходять до школи.

“Я не дискутуватиму з питань закриття чи відкриття. Наші думки залишаються думками, користуємось нормативними документами. Захворіли - одужуйте!”, - закликає Олена Буйневич.

Також вона запевняє, що лікарняний буде виплачуватися стабільно й без затримок.

“Роз’яснення від начальника КУ Київського району Одеси Юлія Чернієнко на фото, лікарняний оплачується!”, - пише чиновниця.

125837054_1619971068205157_3036837024774030079_n.jpg

Фото: Олена Буйневич

“І відповідальність - це дбати не тільки про себе. До того ж вона може наступити й не тільки моральна, якщо виявиться, що педагог ходив до школи, знаючи про свою хворобу”, - каже Олена Буйневич.

Нагадаємо, станом на ранок 20 листопада в Одеській області лабораторно підтвердили ще 613 нових випадків коронавірусу. Тепер загальна кількість хворих у нашому регіоні становить 36 053 осіб.

Вийти в ефір
04.12