Останні новини

Химерна рослина: в одеському ботанічному саду японське полуничне дерево принесло врожай. Фото

В одеському ботанічному саду незвичайне для наших країв дерево принесло врожай. На гілках Кудраніі триостренної або полуничного дерева густо розташовані великі червоні ягоди.

Про це повідомляє пресслужба одеського ботсаду.

125489633_2813337532284580_8402443973102057079_o.jpg

Фото: пресслужба одеського ботсаду

Своїм зовнішнім виглядом плоди нагадують одночасно шовковицю, малину і полуницю, а смак схожий на хурму. Попри на субтропічний ареал проживання в Китаї і Японії, Кудранія тріостренна може жити в кліматичному поясі України. Плодити в кінці осені. Конкретно одеське дерево висадили в 1982 році за допомогою насіння. Родити воно має щороку.

Нагадаємо, станом на п'ятницю, 20 листопада, в Україні та світі відбулося безліч важливих подій. Так, став відомий переможець конкурсу на найкращий ескіз великого державного герба України, країни Центральної Америки накрив потужний ураган Йота, на заході Німеччині чоловік напав із ножем на перехожих, спецпідрозділ контррозвідки СБУ затримав очільників однієї з київських структур, що планувала вивезти з України військове обладнання та у соціальних мережах почали активно обговорювати запропоновану "Укрзалізницею" послугу – можливість під час карантину проїхатися у VIP-вагоні.

Вийти в ефір
29.11