Останні новини

Халява закінчилася: в Одеській області вводять заборону на вилов раків

З 13 вересня в Одеській області встановлюється заборона на промисловий і любительський лов раків у річці Дунай і Придунайських озерах. Заборона встановлюється в зв'язку з початком розмноження раків.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Одеський рибоохоронний патруль

Порушникам загрожує штраф в розмірі 680 гривень.Крім того, за кожен незаконно видобутий екземпляр рака доведеться платити 25,5 гривень.

Як відомо, раки живуть від 20 до 50 років. Статевозрілими вони стають на третьому році життя, при досягненні довжини 7-8 см. Парування відбувається у вересні-листопаді, а іноді і взимку. Плодючість раків залежить від їх віку та розміру. В середньому одна самка раку може принести потомство в 300-400 примірників. Через два-три тижні після запліднення самка відкладає ікру під черевце для подальшого виношування, яке триває близько семи місяців. Зазвичай, вихід молоді відбувається в кінці травня - початку червня, коли температура води досягає 21-23 градусів.

Нагадаємо, 3 вересня в ході рейду на Дністровському лимані поблизу села Миколаївка Овідіопольського району, Управління оперативного реагування Держрибагентства виявило грубе порушення Правил промислового рибальства.

 

Вийти в ефір