Останні новини

Халатність одеських лікарів: хлопчик впав в кому через алергію

10 вересня 12-річний  Костя під час ігри на гойдалці, напоровся на металевий прут та зазнав поранення прямої кишки. Вже у лікарні він впав в кому через алергічну реакцію.

Про це повідомляє Думская.

За словами батька, він попередив медиків про те, що дитина - алергік, однак, як можна побачити, вони не врахували це. На один з препаратів організм дитини відреагував сильною алергією - почалися судоми і дитина втратила свідомість. Кості провели екстрене обстеження, яке встановило, що у хлопчика почався набряк мозку і запропонували перевезти його в дитячу обласну лікарню. Вже там фахівці встановили точну причину події.

“Про те, що Костя алергік, я попереджаю завжди, коли він приймає будь-яке лікування. Справа в тому, що алергія у нього проявляється у вигляді набряку Квінке, а це досить небезпечна алергічна реакція. Зараз же в документах з приватної клініки ніде немає висновків про те, що сталося - ні про те, що у нього були судоми, ні про те, що він втратив свідомість. Значить, ця ситуація активно замовчується”, - розповідає батько дитини.

Після госпіталізації дитини лікарі приватної клініки обробили рану і відпустили хлопчика додому, де у нього почалося сильне внутрішнє кровотеча. На операційний стіл Костя потрапив з тиском 80 на 40.

“Я неодноразово наполягав на додаткових аналізах, але лікар сказав, що впевнений в тому, що цього робити не потрібно. В результаті виявилося, що прокол був не 10 сантиметрів, як вони говорили раніше, а всі 20”, - продовжує Олександр.

На даний момент Костя знаходиться в стабільному стані і йде на поправку. У відеозверненні, яке розмістила на своїй сторінці в Facebook його двоюрідна сестра, хлопчик просить лікарів бути уважнішими до дітей-алергікам.

Нагадаємо, жахливий випадок стався ввечері 10 вересня на дитячому майданчику розташованому на вулиці Сьомій на 14 станції Люстдорфської дороги. 12-річний хлопчик Костя разгойдував дівчинку на гойдалці і під час стрибка наскочив на довгий металевий прут, який стояв позаду гойдалок.

Вийти в ефір