Останні новини

Хакер вкрав 1 мільярд доларів у засновника найбільшої мережі з продажу наркотиків

Невідомому хакеру ще у 2012-2013 році вдалося зламати електронний гаманець, в якому зберігалися біткоїни Росса Ульбрихта. Він вважається засновником найбільшої мережі з продажу наркотиків через інтернет Silk Road.

Про це повідомляє The Verge. 

В цей час Ульбрихт відбуває покарання у федеральній в'язниці США: два довічні терміни позбавлення волі плюс 40 років. Раніше він намагався повернути викрадені біткоїни. Але 3 листопада хакер погодився передати уряду США близько 70 тисяч одиниць криптовалюти. Міністерство юстиції США 5 листопада оголосив про вилучення біткоїни з електронного гаманця засновника Silk Road в рамках цивільної справи про конфіскації. 

Нагадаємо: 

  • Кандидат у мери Одеси Євген Червоненко закликав жителів міста у другому турі виборів прийти на вибори і віддати свій голос за представника ОПЗЖ Миколи Скорика.
  • У суботу, 7 листопада, на вулиці Одеси вийдуть Міс Абстракція, Фантастік, Жора, Пан Рапан та Довголітман. Вони нас занурять у День чоловіків та День витверезника, а ще розкажуть більше про шоколад та йогу. 
  • Спадщина відомого одеського письменника-сатирика Михайла Жванецького, який помер 6 листопада, дістанеться його молодій дружині Наталі та їх спільній дитині Дмитру. Також є двоє синів і три доньки, народжених поза шлюбом, однак тісних зв'язків артист ні з ким із них не підтримував.

Вийти в ефір
27.11