ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл манадтів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
15
15
9
7
5

Останні новини

Керівники одеських медіа привітали телеканал Odesa Live з виходом в ефір

Запуск телеканалу Odesa Live вже став однією з найбільш яскравих подій дня! Тож небайдужі керівники багатьох одеських медіа прийшли привітати колектив достославного каналу зі святом. 

Про це повідомляє кореспондент Odesa Live.

Серед гостей оперативного штабу Олександр Козир - генеральний продюсер медіагрупи “Козир діджитал”, Юрій Работін - голова Національної спілки журналістів Одескої області, Наталія Смірнова - член НСЖУ та Юрій Басюк - гендиректор “Думської TV”. 

Першим колектив каналу привітав Олександр Козир: 

“В Одесі відкрився ще один інформаційний ресурс, канал Odesa Live. Одеса унікальна і в цьому сенсі, це вже 27-й телеканал міста. Я впевнений що в Odesa Live буде великий успіх, ми бачимо заявку на великий успіх в нашому місті. Я сподіваюся новий інформресурс буде надавати інформацію, правдиву, сподіваюся, інформацію, веселу та життєрадісну інформацію”, - зазначив Олександр Козир. 

Юрій Работін також привітав і вручив подяку Odesa Live за сприяння в проведенні загальноукраїнського конкурсу “Українська мова - мова єднання”.

“Я побачив на каналі велику кількість колег, які працювали на теренах одеських телерадіокомпаній. Мені приємно що в вас така велика студія, такі студії ми бачили лише в Китайській народній республіці. Вітаю всіх зі святом дня міста і бажаю щастя та здоров'я”, - привітав Юрій Работін. 

“Я можу сказати тільки одну річ: “Одесі дуже пощастило”. В День народження Одеса отримала чудовий подарунок у вигляді такого прекрасного каналу”. Тут найбагатший колектив за рівнем професіоналізму, найбагатші декорації і я думаю, що буде найбагатша інформація”, - сказала Наталя Смірнова.

“Я хочу побажати Одесі і вам велику кількість гарних новин, але оскільки ви збираєтесь допомагати одеситам буде немало поганих новин. Серйозне телебачення - це спринт і марафон, під час якого необхідно підтримувати інтерес до себе. Я бачу наскільки бадьоро ви стартували, підтримуйте цей ритм протягом місяців, років і стати частиною найбільш великої медійної сім'ї в Україні”, - наголосив Юрій Басюк.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/Mu9MidipjpA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, раніше телеканал Odesa Live з виходом в ефір привітали народні депутати України.    


Вийти в ефір