Останні новини

Катастрофа АН-26 сталася через порушення в організації і виконанні польотів - віце-прем'єр

В ході розслідування авіакатастрофи АН-26 під Чугуєвом комісія виявила грубі порушення у виконанні польотних завдань і організації польотів.

Про це розповів голова урядової комісії з питань розслідування авіакатастрофи, віце-прем'єр Олег Уруський на своїй сторінці у Facebook.

“На сьогодні можна констатувати, що за результатами дешифрування бортових самописців повністю відновлено трагічний шостий політ літака АН-26Ш, а також встановлено зміст перемовин, як між членами екіпажу, так і з керівництвом польотів”, - повідомив віце-прем’єр. 

Також він заявив, що була встановлена технічна причина нештатної роботи лівого двигуна та спрацювання датчика падіння тиску по “ИКМ” (вимірювач крутного моменту). Це сталося в наслідок відмови у роботі одного з блоків системи управління двигуна.

“Також розслідування засвідчило наявність грубих порушень, як у виконанні польотних завдань, так і в організації польотів загалом”, - розповів Уруський

Міністерство оборони України має завершити власне службове розслідування 12 жовтня. Після чого матеріали будуть передані до військових комісаріатів і, орієнтовно, після 15 жовтня 2020 року очікується розпочати процес виплат компенсацій сім’ям загиблих.

Нагадаємо:

Вийти в ефір