Останні новини

Карантинні “рейди”: торік на Одещині на порушення перевірили майже 7 тисяч закладів

У тому числі за дотриманням карантинних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції.

Уряд продовжив дію карантину до 28 лютого, тому співробітники Держпродспоживслужби надалі стежать за суб'єктами господарювання. У тому числі за дотриманням карантинних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції. Минулого року вони перевірили 6 тис. 642 заклади громадського харчування.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на ГУ Держпродспоживслужби Одеської області.

Там вони виявили порушення на 685 об’єктах, на адресу адміністрації закладів направлено 209 пропозицій щодо їх усунення. Також було складено 553 протоколи про адміністративні правопорушення.

“Проведено 4 тис. 640 моніторингових обстежень за дотриманням протиепідемічних заходів на агропродовольчих ринках Одеської області. За їх результатами на адресу адміністрації ринків надано 112 пропозицій щодо усунення порушень, складено 102 адмінпротоколи”, - пишуть вони. 

Ще вибірково провели моніторинг у 2 тис. 46 закладах, на 15 з яких склали протокол. Керівникам надали 46 пропозицій щодо усунення порушень. 

“Проведено 1 тис. 220 перевірок закладів загальної середньої освіти, встановлено порушення чинного законодавства на 39 об’єктах, керівникам надано пропозиції щодо усунення виявлених порушень, складено 18 протоколів про адміністративні правопорушення”, - резюмували у Держпродспоживслужбі.

Нагадаємо: