Останні новини

Карантин не для всіх: у спортивній школі “Крижинка” продовжують проводити тренування - Оперштаб

Кореспондентка Odesa Live Юлія Виноградова вирушила до Палацу спорту з перевіркою стосовно дотримання карантинних вимог.

У понеділок, 11 січня, кореспондентка Odesa Live Юлія Виноградова вирушила до Палацу спорту з перевіркою стосовно дотримання карантинних вимог. У мережі поширилася інформація, що там у спортивній школі “Крижинка” продовжують проводити тренування. 

Про це повідомляє ведучий Оперативного штабу Odesa Live Дмитро Богомолов.

Згідно з наказом керівництва спортивного обласного управління, вищезазначеній установі не можна проводити тренування під час посиленого карантину. 

“Лише професійні клуби без глядачів можуть проводити матчі та тренування спортсменів збірної України. Ось навчально-тренувальний процес в усіх школах має бути заборонений з 8-24 січня”, - сказав ведучий. 

У цей період можна проводити лише дистанційне тренування. За словами директора установи Сергія Булигіна-Шрамко, він не відповідає за роботу ковзанки, бо Палац спорту є окремим комунальним підприємством.

“Суто юридично вони [ред. спортивна школа] знаходяться під управлінням “Крижинки”. Ми, одеський Палац спорту, є окремим комунальним підприємством. Те, що коїться на ковзанці під юрисдикцією “Крижинки”, - зауважив директор. 

Він розповів, що до Палацу спорту неодноразово зверталися за медичною допомогою. Останніми днями у соціальних мережах з'явилась інформація, що відвідувачі різних ковзанок у місті травмувалися, а заклади не надавали необхідної допомоги через відсутність медикаментів.


Нагадаємо: