Останні новини

Карантинні заходи: в Укрзалізниці показали, як проводять обробку поїздів

Укрзалізниця постійно забезпечує безпеку подорожей на всіх напрямках. Важлива частина роботи, яка обов'язково виконується та залишається поза увагою пасажирів, це дезінфекція рухомого складу.

По це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Кожен день сотні залізничників працюють над тим, щоб поїздка для пасажира була не тільки комфортною, а й безпечною. Перед кожним виходом у рейс усі поїзди проходять обов'язкову дезінфекцію та прибирання.

Залізничники щогодини обробляють поверхні у вагонах. У вбиральнях та коридорах стоять антисептики. 

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FUkrzaliznytsia%2Fvideos%2F1158145881248535%2F&show_text=false&width=560" width="640" height="480" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, Укрзалізниця планує повернути харчування у поїздах та просить бізнес підказати формати, які були б прийнятні в умовах карантину. Наразі вже розглядається варіант інтеграції у систему онлайн продажу квитків опції замовлення їжі.

Вийти в ефір
04.12