ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Карантин буває приємним: одеським працівникам сфери культури підвищать зарплату

Департамент культури Одеської міської ради перерозподіляє кошти, які закладені в програму розвитку культури. Це пов’язано з карантином, а саме зі скасованими фестивалями через нього. Гроші підуть на збільшення зарплати працівників даної сфери.

Про це на засіданні профільної депутатської комісії повідомила директор департаменту культури та туризму Тетяна Маркова.

“З 1 вересня треба буде збільшувати мінімальну заробітну плату, бо грошей на це закладено не було. Не було декількох фестивалів, тому що був карантин, і ми заощадили гроші. Ми провели розрахунки й знайшли можливість зняти 6 мільйонів 446 тисяч гривень з програми на цей рік і перерозподілити на додаткове фінансування зарплати у сфері культури”, - сказала вона.

Також голова комісії Олег Етнарович зазначив, що цей крок є доцільним зараз, але зауважив, що ця проблема буде і в наступному році.

Тетяна Маркова повідомила, що тоді проблеми не повинно бути. Підвищені зарплати просто закладуть в бюджет наступного року. В цьому ж році проблема виникла не через необхідність підвищувати зарплати, а у зв'язку з тим, що в Києві відповідне рішення прийняли несподівано, і у місцевої влади не було часу підготуватися до нього.

Нагадаємо, в Південній Пальмірі на світанку 10 вересня судно Delfi прибрали з пляжу “Дельфін”. Поки танкер починали буксувати в бік до порту Чорноморська, сонце, що сходило проводжало судно з одеського узбережжя.

Вийти в ефір