Останні новини

Кадрові проблеми далися взнаки: БК “Одеса” зазнав нищівної поразки від “Будівельника”

У неділю одесити зіграють з "Дніпром".

Баскетбольний клуб “Одеса” в матчі четвертого кола української Суперліги розгромно програв столичному “Будівельнику” з рахунком 91:65. Велика різниця обумовлена тим, що одразу три провідні баскетболісти одеситів пропускали поєдинок через хвороби і травми.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ФБУ.

Клим Артамонов, Юрій Кондраков та Дюк Монді залишилися поза заявкою “Одеси” на матч у Києві. В таких умовах команді важко було розраховувати на гарний результат. Проте першу чверть підопічні Олега Юшкіна виграли з непоганою різницею у рахунку.

Але відповідь киян, які не продемонстрували відповідної концентрації в дебюті гри, була ще більш потужною, ніж ривок суперника.

Другу десятихвилинку підопічні Ігорса Міглінієкса виграли 34:14, отримавши 9 очок переваги перед великою перервою. Фактично крапку в цьому матчі було поставлено в третій чверті, яку Будівельник виграв з рахунком 30:7, знявши всі питання про переможця. Далі одеситам вдалося трохи скоротити відставання, але більше того.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!