Останні новини

Кадрові призначення: Кабмін погодив кандидатуру Гриневецького на посаду голови Одеської ОДА

Кабінет міністрів України в ході засідання 11 листопада погодив кандидатуру Сергія Гриневецького в якості нового голови Одеської обласної адміністрації. Новий глава ОДА обіцяв зміцнювати кордони з невизнаним Придністров'ям, призначити нового начальника директора Департаменту охорони здоров'я ОДА і розібратися з проблемами "Палацу спорту".

Про таке повідомив Ізбірком.

Відомо, що Сергій Гриневецький позивався до Одеської обласної адміністрації. Політик подав документи на посаду заступника голови ОДА і отримав відмову. Через це він оскаржив відповідне розпорядження адміністрації від 6 листопада 2020 року в Одеському окружному адміністративному суді. 9 листопада був сформований склад суду, який розглядатиме справу.

Народився Сергій Гриневецький 25 вересня 1957 в селі Лужанка Тарутинского району, Одеській області. Закінчив Одеський інститут харчової і холодильної промисловості (1974-1979), інженер-механік та Українську сільськогосподарську академію (1981-1985), інженер-механік.

У травні 2020 року тоді співголова робочої групи з розробки Концепції створення і функціонування зони пріоритетного розвитку (ЗПР) на полях фільтрації, екснардеп і ексголова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький запропонував міському голові Геннадію Труханову ініціювати перед урядом привласнення Одесі статусу міста республіканського значення.

Сергій Гриневецький був одним з головних організаторів скандально відомого Північнодонецького з'їзду. Тоді депутати усіх рівнів, що представляють східні і південні області країни, зібралися під гаслами: створення федерації, незалежності Південно-східного регіону, відвертого протиставлення західним бандерівцям. Там же заговорили про створення на базі Одеської області так званого Новоросійського краю.

photo_2019-11-10_13-59-10-755x424.jpg

Фото: УСИ онлайн

Нагадаємо: 

Вийти в ефір
03.12