Останні новини

Кабмін схвалив постанову про запровадження "Е-лікарняного"

Електронний формат унеможливить видачу лікарняних "заднім числом".

Кабінет Міністрів схвалив постанову, якою унормовується ведення Електронного реєстру листків непрацездатності. Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду у середу, 31 березня.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на трансляцію Кабміну.

Читайте також: Зеленський вніс в Раду законопроєкт про відновлення відповідальності за недостовірне е-декларування

Як йдеться у пояснювальній записці, постановою пропонується унормувати механізм організації ведення реєстру та надання інформації з нього, а також оновити алгоритм видачі листків непрацездатності задля електронізації послуги "Е-лікарняний".

Також МОЗ за погодження з Фондом соціального страхування має розробити та затвердити Порядок здійснення Фондом перевірки обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності. Зазначається, що таке врегулювання дозволить забезпечити запровадження цільової моделі формування та видачі електронних листків непрацездатності, що формуватимуться на підставі медичного висновку.

Таким чином, передбачається, що запуск Електронного реєстру листків непрацездатності унеможливить зловживання під час під час обігу, зокрема, довідки не видаватимуться "заднім числом", і будуть контролюватися як приватними, так і комунальними установами.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
22.04