Останні новини

"Його дії не збігалися з позицією фракції": у партії "Слуга Народу" прокоментували санкції США проти Дубінського

Заступниця голови фракції Євгенія Кравчук відреагувала на це та заявила, що кроки і висловлювання Дубінського часто не збігалися з позицією партії.

Мінфін США, 11 січня, ввів санкції проти громадян України, серед яких опинився нардеп Олександр Дубінський від партії "Слуга Народу". Заступниця голови фракції Євгенія Кравчук відреагувала на це та заявила, що кроки і висловлювання Дубінського часто не збігалися з позицією партії.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на LIGA.net.

Кравчук вважає, що через це буде коректним, якщо "такі особисті події" коментуватиме сам Дубінський. Водночас, за її словами, у фракції поки ще не обговорювали внесення нардепа до санкційного списку.

Заступниця глави фракції зазначила, що офіційна позиція України завжди полягала в тому, що втручання в процес виборів у будь-якій країні неприпустиме.

Нагадаємо: 

Мінфін США в понеділок, 11 січня, оголосив про введення санкції проти громадян і організацій України через "втручання у вибори". Зокрема, під санкції потрапили ресурси ТОВ Ера-Медіа, інформагентство Only News, Nabuleaks і ТОВ Скептик, воно ж Бегемот Медіа.

У Києві відбулася офіційна церемонія зустрічі Президента України Володимира Зеленського та Президента Республіки Молдова Маї Санду, яка перебуває в Україні з офіційним візитом. Вона планує провести перемовини стосовно Придністров'я, оскільки раніше висловлювалась про виведення з цієї території російських військ і повернення контролю над нею офіційному Кишиневу.