Останні новини

Йдуть у відставку через наклеп: у Нідерландах уряд випадково звинуватив людей у шахрайстві

У Нідерландах податкові органи помилково звинуватили тисячі батьків у шахрайстві, зажадавши виплатити допомогу із догляду за дітьми.

У Нідерландах податкові органи помилково звинуватили тисячі батьків у шахрайстві, зажадавши виплатити допомогу із догляду за дітьми. У результаті спалахнув скандал, через який Уряд, 15 січня, планує йти у відставку.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на The Guardian.

Читайте також: Чергова спроба все владнати: угорський міністр закордонних справ знову їде в Україну

Так, в грудні був опублікований звіт депутатів "Безпрецедентна несправедливість". У ньому містилися подробиці розслідування після скандалу з допомогою з догляду за дітьми. Публічно був допитаний навіть прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте.

У документі говориться, що податковим органом Нідерландів "були порушені основоположні принципи верховенства закону", і розслідування шахрайства стосовно сімей було ініційовано "такою простою річчю, як адміністративна помилка, без будь-якого злого умислу".

Зазначається, що близько 20 тисяч сімей притягли до відповідальності в судах за шахрайство. Сім'ї повинні були виплатити допомогу на утримання дитини, при цьому їм відмовили в праві на подачу апеляції. Всі події відбувалися, починаючи з 2012 року.

Через несправедливі позови на десятки тисяч євро деяким сім'ям загрожувало повне банкрутство. При цьому в шахрайстві звинувачували людей, які могли неправильно заповнити форму або не поставити підпис.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!