Останні новини

“Життя - це гра”: у Києві одесит встановив скульптуру волейболістки, яка грає Місяцем

Спортсменка тримає у руці світильник, який нагадує супутник.

Наприкінці квітня одеський скульптор Олександр Мілов встановив у Києві на проспекті Степана Бандери фігуру “Moon volleyball”. Його творіння символізує нашу планету й дівчину, захопленою грою.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку Олександра Мілова у Facebook.

Читайте також: Музей в Чорноморську поповнив колекцію подарунком з Канади - що отримали

Олександр Мілов прославився ще у 2015 році, коли встановив композицію “Любов” на американському фестивалі Burning Man. А зараз планує вдруге взяти участь у всесвітньо відомому заході у пустелі Блек-Рок, Невада. Також одесит знову хочу привезти на Burning Man свою композицію, а саме - самохідну карету, яка буде викидати язики полум’я й служити місцем для церемоній одруження на день.

У квітні скульптура “Moon volleyball” з’явилась біля входу у Центрі пляжних видів спорту СЕТ на проспекті Степана Бандери. Її висота - 7,7 метрів, а вага 777 кілограмів. Фігура дівчини зібрана із сталевих трубок, які з’єднані між собою. У руці спортсменка тримає світильник, який символізує Місяць.

“Композиція зображує дівчину, що грає у волейбол місячним диском. За основу взято архетип богині-матері, що віддає руки до неба. Вона символізує нашу планету, але трактує її не в якості мами - роль якої давати життя, а як вічно юну дівчину, захоплену грою. Життя - гра, гра - це рух, рух - це життя”, - розповідає скульптор.


Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05