Останні новини

“Жовтий” рівень небезпеки: в яких випадках дітям не треба йти у школу

Під заборону підпадають масові заходи у школах.

З 24 лютого на всій території України встановлюється “жовтий” рівень епідеміологічної небезпеки. Це означає, що обмеження торкнуться і шкільної освіти, тому що повернутися до онлайн навчання можна в будь-який момент.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Telegram-канал міністра освіти Сергія Шкарлета

Читайте також: Як працюватимуть українські школи під час карантину надалі - Міносвіти

Відповідно до “жовтого” рівня учням забороняється відвідувати заклад освіти у випадку, коли на самоізоляцію, через контакт з хворим на COVID-19, пішли більше 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти. 

“Також заборонено проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі здобувачів освіти з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів)”, - зазначив міністр освіти. 

“Червоний” рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС за ініціативи Міністра охорони здоров’я. У разі його встановлення, продовжуватимуть роботу дитсадки та спеціальні заклади освіти, учні 1-4 класів навчатимуться у звичному режимі. Для всіх інших запроваджуватиметься дистанційне навчання. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!