Останні новини

“ТатоХаб” в Одесі: у місті планують відкрити ще один центр допомоги сім’ям

У мість декілька років тому відкрили "МамаХаб".

В Одесі планують почати будівництво муніципального центру “ТатоХаб”. У закладі батьки зможуть знайти розваги та відпочинок для себе і для дітей.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на засідання виконавчого комітету Одеської обласної ради.

Читайте також: В одеському Центрі адмінпослуг запис безоплатний - міськрада попереджає про шахраїв

батька

Фото: pexels.com

Відомо, що з 2018 року в Одесі вже працює муніципальний центр для мам, які можуть збиратись разом, щоб відпочити від сімейної рутини, знайти час для себе або прийти з дітьми, щоб спільно провести час.

За словами мера Одеси Геннадія Труханова, “ТатоХаб” передбачений для дозвілля батьків і малюків. Саме тут чоловіки зможуть взяти на себе труднощі виховання, або навпаки - відпочити від батьківства. 

“Буває такий період, коли трохи потрібно пожити окремо. Але можливості не у всіх такі є, йти людям нікуди. Наша служба створила такі умови. Мама з дитиною може отримати якусь перерву, і у батька буде місце для спілкування з ним. При цьому дорослі можуть налагодити свої відношення не на очах у дитини”, - зазначив Геннадій Труханов.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04