Останні новини

“Подарунок” з неба: в історичному центрі Одеси з даху на автівки попадали цегли. Фото

На реконструкцію будівлі видали дозвіл ще 11 років тому.

В історичному центрі, 6 квітня, з даху будівлі минулого кінотеатру “Одеса” попадали цегли. Вони приземлилися як на пішохідну зону, так і на декілька автомобільних засобів.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на XYdessa

Читайте також: Уламки підмели, а шви не відновили - як навесні виглядають Потьомкінські сходи

Фото: XYdessaФото: XYdessa

Щодо постраждалих людей інформації не надходило. Втім на світлинах можна побачити, що одній автівці вибило два вікна, а іншій погнуло передню частину кузова.

Фото: XYdessaФото: XYdessa

Зазначимо, що будівлю возвели у 1908 році. Спершу вона належала економічному суспільству офіцерів Одеського округу. Тут були розташовані тир, фехтувальний і гімнастичний зали, а також бібліотека з читальним залом, в якому проводили лекції та влаштовували військові ігри.

Читайте також: Косо, криво, аби живо - що не так з відремонтованою Водопровідною

Фото: XYdessaФото: XYdessa

Вже після Другої світової війни там відкрили перший у СРСР кінотеатр на п'ять залів. З початку 2000-х він почав пустувати, а у 2010 Одеська міська рада дозволила провести реконструкцію. Згідно з нею в будівлі можна возвести торговий центр з готелем, надбудувавши кілька поверхів зі скла і бетону, але зберігши фасад.

Фото: XYdessaФото: XYdessa

Однак вищезазначеного так і не сталося. Зараз будівля колишнього кінотеатру “Одеса” на вулиці Спиридонівській, 1/3 вкрита численними тріщинами, вибито скло, а стіни “прикрашають” графіті. 

Фото: XYdessaФото: XYdessa

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04