Останні новини

“Пік третьої хвилі ще не настав”: Радуцький запропонував МОЗ змінити формат роботи закладів під час карантину

Депутат вважає, що з послабленням карантину поспішати не треба.

З 29 березня МОЗ оновило карантинне зонування в Україні через збільшення випадків COVID-19. Голова Комітету Верховної Ради Михайло Радуцький запропонував Міністерству змінити формат роботи закладів замість того, щоб постійно їх закривати.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку голови Комітету ВР з питань здоров’я нації народного депутату від “Слуги народу” Михайла Радуцького.

Читайте також: Зеленський анонсував розробку "ковідних" паспортів в Україні

За словами Радуцького, представникам МОЗ, місцевій владі й бізнесу варто спільно розглянути перпективу адаптації роботи закладів торгівлі та громадського харчування під час суворих карантинних обмежень. Тому що будь-які значні скупчення людей у транспорті чи ТРЦ - це завжди певні ризики.

“Нові мутації, нові штами вірусу можуть у майбутньому провокувати нові хвилі епідемії навіть попри масову вакцинацію. І нам треба вже сьогодні підходити до проблеми стратегічно. Можливо, краще заздалегідь подумати над зміною формату, принципами їхньої роботи, ніж постійно їх зачиняти”, - зазначив депутат.

Також чоловік додав, що поспішати з послабленням карантину не варто. Особливо це стосується регіонів з активним трафіком із сусідніми країнами. Це пов’язано із поширення нових штампів коронавірусної інфекції через кордон.

“Пік третьої хвилі у країні ще не настав, тому потрібно дуже уважно підходити до пом’якшення карантинних обмежень. Якщо зняти частину з них завчасно, то це може спровокувати новий спалах коронавірусної хвороби”, - наголосив Радуцький.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Вийти в ефір
22.04