Останні новини

Інститут ВМС запрошує молодь опанувати морські професії для захисту інтересів країни в Чорному та Азовському морях

”Україна морська держава і їй потрібні професійні військові моряки. Зроби свій вибір, обирай шлях офіцера флоту“.

Національний військовий флот потребує якісно підготовлених фахівців для захисту інтересів країни в Чорному та Азовському морях. Єдиним вищим військовим навчальним закладом з виховання спеціалістів корабельного складу після переїзду з АР Крим є Інститут Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Інститут ВМС ЗС України

Читайте також: Шарій отримав підозру від СБУ - в чому звинувачують скандального проросійського блогера

вмф 6.jpg

Фото: Інститут ВМС ЗС України

Днями у форматі відеоконференції відбувся профорієнтаційний захід щодо вступу та правил прийому до Інституту ВМС. Гостями зустрічі були керівний склад, заступники та потенційні абітурієнти з двадцяти військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою з різних куточків України.

вмф1.jpg

Фото: Інститут ВМС ЗС України

На початку онлайн-зустрічі заступник начальника Інституту з морально-психологічного забезпечення капітана 1 рангу Олександр Веретельников розповів про історію, становлення, здобутки та діяльність закладу. Далі слово мав  виконувач обов’язків заступника начальника з навчальної та наукової роботи капітан 2 рангу Олександр Ільченко, який ознайомив присутніх із матеріально-технічною базою Інституту та переліком спеціалізацій і спеціальностей.

Також мова йшла про навчальний процес та його особливості, умови вступу та щоденний побут курсантів. На закінчення зустрічі присутнім був представлений фільм про шлях Інституту та онлайн-екскурсія військовим ВНЗ зі світлинами.ВМФ 7.jpg

Фото: Інститут ВМС ЗС України

Водночас у рамках профорієнтаційної роботи військовослужбовці Інституту Військово-Морських Сил провели агітаційну роботу серед молоді Житомирської області щодо вступу до військового навчального закладу.

Начальник кафедри тактики та загальновійськових дисциплін Інституту ВМС підполковник Павло Поздняков та курсант 4 курсу Дмитро Гетьман відвідали Житомирський об’єднаний міський військовий комісаріат з метою поширення  серед потенційних вступників до військових ВНЗ інформації про Інститут Військово-Морських Сил.

ВМФ 8

Фото: Інститут ВМС ЗС України

Також представники Інституту завітали до Озернянської гімназії Житомирської області. Саме там курсант Дмитро Гетьман провів свої шкільні роки та юнацьке життя. Для учнів 11 класів Дмитро розповів про свій досвід навчання в Інституті ВМС, курсантське життя та військово-морську романтику.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!