Останні новини

“Ми пройшли надважкий період третьої хвилі”: в Одеській області зменшився рівень захворюваності на COVID-19 - Степанов

Найближчим часом планують послабити карантинні обмеження у столиці держави.

Станом на 27 квітня в Україні 10 областей знаходяться у “червоній зоні”, 9 - у “помаранчевій” та 6 - у “жовтій”. Це пов’язано з тим, що рівень захворюваності на COVID-19 пішов на спад. Саме тому МОЗ не планує вводити додаткові обмеження на травневі свята.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на брифінг міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Читайте також: Головний санлікар України назвав причини переходу Одеси в "жовту" зону

Фото: pexels.com

Фото: pexels.com

За словами Степанова, у порівнянні з минулим тиждень кількість хворих зменшилась на 15 тисяч у порівнянні з початком квітня. Також знизилась й кількість госпіталізацій.

"Можна констатувати, що наша країна розпочала поступовий вихід з третьої хвилі коронавірусної хвороби. Про це свідчать основні показники і маркери", - повідомив міністр охорони здоров'я.

Він додав, що рівень госпіталізації та завантаженості ліжок з киснем перевищено лише в Донецькій області (69%). Решта областей демонструють тенденцію до зниження цього показника. Також міністр вважає, що столицю України найближчим часом теж переведуть у “жовту” зону.

"По всіх показниках столиця показала, що там немає перевищення критеріїв МОЗ. Ми вже зробили відповідне подання на комісію ТЕБтНС, щоб провести засідання і вивести Київ з "червоного" рівня", - зазначив міністр охорони здоров'я.

степанов

Фото: скріншот Максим Степанов

Відомо, що Міністерство охорони здоров’я не планує вводити додаткові протиепідемічні обмеження на великодні та травневі свята. 

"Ці цифри говорять про те, що ситуація стабілізується. Ми дійсно пройшли цей надважкий період третьої хвилі", - наголосив міністр.

Зазначимо, що з 25 квітня Одеська область перейшла у “жовту зону”. Це рішення було прийнято через значне зменшення кількості нових випадків коронавірусу. Так, за словами головного санітарного лікаря України Віктора Ляшко, у нашому регіоні за останні 3 тижні вдвічі покращилась статистика COVID-19.


Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05