Останні новини

“Лікарні Одеського медуніверситету мають відкрити відділення для хворих на COVID-19”: Тетяна Плачкова

Ці лікарні досі не приймають хворих на коронавірус.

130 додаткових ліжок для хворих на COVID-19 ще можна розвернути на базі лікарень Одеського медичного університету. Таку думку висловила народна депутатка України Тетяна Плачкова. 

Про це повідомляє Odesa Live. 

Читайте також: У Харкові від СOVID-19 померли дві породіллі

За її словами, медперсонал в лікарнях на вулицях Тінистій і Пастера вже готовий приймати інфікованих людей та надавати їм допомогу. В даний час вони лише чекають такого розпорядження, але його немає через те, що керівництво міста не зверталося до медичного університету і МОЗ.  

“Я наполягаю на тому, щоб ці звернення були зроблені і щоб ці лікарні також приймали хворих на COVID-19. Це також розвантажить трошки інші лікарні і додасть, точно не зайвих сьогодні ліжок. Ми розуміємо, що для цього необхідно розгортати кисневі станції, або купляти кисневі концентратори”, - сказала Тетяна Плачкова. 

Депутатка звертає увагу на те, що міські лікарні недоотримують медичного кисню, який виробляє Одеський припортовий завод. Через це хворі на коронавірус та їх родичі вимушені звертатися по допомогу до волонтерів, які закупили кисневі концентратори. 

“Я вважаю що це несправедливість і недопрацювання керівництва міста, але розумію, що весь кисень, який виробляється в державі розподіляється на всі області держави і мабуть з логістикою є безпосередні проблеми”, - зазначила депутатка. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
06.05