Останні новини

“Комедіада” переноситься: директорка одеського департаменту культури розповіла, як організовуватимуться масові заходи цього року

Також відбудуться з карантиними обмеженями фестиваль "Хочу в Одесу" та "ОМКФ".

Не дивлячись на те, що скоро розпочнеться вакцинація від COVID-19, низка культурних заходів в Одесі розпочнеться лише влітку. Так буде перенесений Одеський міжнародний фестиваль клоунів і мімів “Комедіада”

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на слова директорки Департаменту культури та туризму Тетяна Маркової на пресконференці.

Читайте також: На 76-му році пішов з життя головний бас Одеської опери Анатолій Бойко

“Так, зокрема, з 19 по 21 березня планується провести міжнародний літературний фестиваль, в якому вже висловили готовність брати участь представники 10 великих європейських міст. Фестиваль буде проводиться як онлайн, так і офлайн. А 21 лютого в центрі імені Івана Франка пройдуть поетичні читання. У більш пізній термін передбачається проведення багатьох заходів. Включаючи вже традиційний фестиваль “Хочу в Одесу” і, природно, Одеський міжнародний кінофестиваль”, - додала Тетяна Маркова.

Що ж стосується фестивалю “Комедіада”, то за її словами, розглядається перенесення його на літо, коли буде більше можливостей для проведення з урахуванням карантину.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!