Останні новини

“Його неявку можна трактувати, як переховування від слідства": Анатолій Шарій не з’явився на допит до СБУ

Анатолію Шарію було повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України – "Державна зрада" та "Порушення рівноправності громадян".

22 лютого скандальновідомого проросійського блогера Анатолія Шарія було викликано для проведення слідчих дій за участю підозрюваного, однак він не з‘явився. Неявку на допит у СБУ можна трактувати, як переховування від слідства.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу СБУ.

Читайте також: Блогер Анатолій Шарій буде оголошений у розшук, якщо не з'явиться на допит до СБУ

Шаріюсік.jpg

Фото: СБУ

16 лютого, Анатолію Шарію було повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України – "Державна зрада" та "Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками". 22 лютого Анатолія Шарія було викликано для проведення слідчих дій за участю підозрюваного, однак він не з‘явився.

"Його неявку можна трактувати, як переховування від слідства", – наголосили у СБУ.

Зазначається також, що клопотання адвоката Валентина Рибіна буде розглянуто та задоволено відповідно до вимог КПК України.

"І адвокат, і його підзахисний запрошуються 25 лютого 2021 року для ознайомлення з матеріалами провадження, які слугували для повідомлення підозри Анатолію Шарію", – підсумували у СБУ.

изображение_2021-02-22_143403.png

Фото: СБУ

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!