Останні новини

“Чорноморець” обіграв “Авангард”: одесити перемогли з великим розривом

Це була перша гра одеситів після зимової перерви.

У п’ятницю, 5 березня, на першому матчі після зимової перерви одеський “Чорноморець” обіграв краматорський “Авангард”. Соперники змогли лише трохи скоротити розрив завдяки вдару головою одного з футболістів. Місцева команда перемогла з рахунком 3:1.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ФК “Чорноморець”.

Відомо, що 5 березня відбулась перша офіційна гра нового головного тренера Олексія Антонова. Спочатку Максим Баргару, отримавши передачу від Андрія Штогрина, увійшов в штрафну, обіграв суперника і обережно відправив м'яч у дальній кут воріт Артема Поспєлова. Згодом удар головою Штогрина парирував голкіпер, удар якого згодом відбила перекладина.

На 57-й хвилині матчу Артур Авагімян вивів Брагаря на ударну позицію й результат матчу став для всіх зрозумілим. “Авангард” зміг тільки забити удар головою та трохи скоротити розрив. “Чорноморець” переміг з рахунком 3:1.

Арбітр - Дмитро Панчишин (Харків), асистенти арбітра - Тарас Чопилки (Київська область) і Максим Чос (Київ), четвертий арбітр - Євген Петренко (Одеса). Спостерігач арбітражу УАФ - Михайло Родіоненко (Київська область).

Команда: Підківка Роман Юрійович, Микицей (капітан), Д. Поспєлов, Путря (Долгов, 74), Мельничук, Валєєв (Коркішко, 62), Кравченко, Авагімян (Мащенко, 77), Брагар (Вачіберадзе, 62), Козак, Штогрин (Сухоручко, 68).

Запасні: Варакута, Мартиненко, Бодня, Ващишин.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!