Останні новини

“Це не просто буряковий суп”: український борщ визнали одним з найкращих у світі

Рейтинг склало американське видання.

Український борщ потрапив у перелік 20 найкращих супів у світі. Наша страва згадується однією з перших - одразу після нігерійського банга і в'єтнамського фо.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на СNN.

Читайте також: Смачні рецепти традиційної одеської кухніФото: Фотообои

Фото: Фотообои

"У кожній культурі є така страва [ред. національна]. У неї дуже стародавнє коріння", - сказала авторка книги "Суп: глобальна історія".

Видання зазначає, що борщ - це не просто буряковий суп, адже той містить унікальні пікантні нотки. У тому числі ферментований буряковий сік став регіональною особливістю. 

"Шматочки ніжного буряка плавають у яскраво-червоному бульйоні супу, який обожнюють в Україні й по всій Східній Європі. Часто приправлений щедрою ложкою сметани, борщ - це не просто буряковий суп. Він має пікантну нотку від квасу - ферментованого бурякового соку, який теж став регіональною особливістю. Хоч цей суп інколи пов'язують з російською кухнею, це твердження надзвичайно спірне", - йдеться в статті.

Фото: Україна зараз

Фото: Україна зараз

CNN нагадує, що українські шеф-кухарі ведуть кампанію, націлену визнати український борщ частиною світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Оскільки це частина ширшої війни за привласнену Росією українську ідентичність.

Видання радить скуштувати французьку рибну юшку з часником і прянощами - буйабес, який пов'язують з містом Марсель. Португальський суп кальду-верд, перуанський креветковий суп, іспанський гаспачо, американський гамбо, марокканський суп харіра, грузинський харчо також потрапили до переліку найкращих. 

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
20.04