Останні новини

“Будинок дружби”: у мерії планують створити інтернет-майданчик для одеситів різних національностей

Відбулося перше засідання “Одеського об'єднання національностей”.

В Одесі створять віртуальний “Будинок дружби” - майданчик в мережі Інтернет, який стане офіційним рупором Ради “Одеське об'єднання національностей”. Тут планується розміщувати інформацію про народи, які проживають в Одесі, історичні довідки, анонси заходів, відео- та фотоматеріали, а також офіційні заяви позицій діаспор.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеської міської ради

Читайте також: Одеська ОДА звернулася до Арцизької міської громади з вимогою демонтувати пам'ятники Карлу Марксу

Сьогодні, 19 лютого, відбулося перше офіційне засідання нового колегіального органу, створеного при Одеському міському голові. 4 січня 2021 року мер Труханов розпорядився створити Раду “Одеське об’єднання національностей”, яка мала на меті стати площадкою для обговорення проблем міста з боку представників різних народів. 

“Формуючи політику розвитку нашого багатонаціонального інтеркультурного міста, необхідно враховувати думку всіх національностей. З іншого боку, я хочу, щоб та політика, яку ми з вами формуємо на основі врахування думки більшості, була донесена до кожного жителя Одеси”, - підкреслив Геннадій Труханов.

За результатами засідання було прийнято рішення про необхідність створення відповідної міської цільової програми, в рамках якої буде виділятися бюджетне фінансування на організацію заходів і друковану продукцію.

Совет при Труханове.jpg

Фото: Одеська міська рада

Совет при труханове 1.jpg

Фото: Одеська міська рада

Совет при Труханове 3.jpg

Фото: Одеська міська рада

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!