Останні новини

“Апарат вирвали з боєм”: одеська активістка розповіла, як виглядають кисневі концентратори після лікарні

Не повідомлялося, якій саме лікарні надали концетратор.

Одеська волонтерка Катерина Ножевнікова розповіла, що передала опорному стаціонару апарат ШВЛ за умови їх кисню для конкретної хворої. Через кілька днів його повинні були надати літній жінці, але до концентратора вже під'єднали іншу людину. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на директорку БФ “Корпорація монстрів”.

Читайте також: В Одеській області 1 142 хворих на COVID-19, а в Україні померли майже пів тисячі пацієнтів - статистика 8 квітня

“Пацієнтку забрали в опорний стаціонар за умови свого кисню. Бо у нормальних людей зазвичай в будинках не стоїть кисневий концентратор про всяк випадок, то природно послали до нас. Ми видали”, - зауважила волонтерка.

За кілька днів літню жінку перевели до реанімації, де її необхідно було під'єднати до апарату ШВЛ. Тоді виявилося, що до нього вже підключений інший пацієнт, а забирати “кисень” активістка не стала. 

“Сьогодні [ред. 8 квітня] родичі бабусі все ж таки апарат наш зі стаціонару вирвали з боєм.Ось в такому стані. А ще додаю фото фільтра - поруч для порівняння як виглядає новий, який ми витягли з нашого концентратора, який був в оренді в опорних [ред. лікарнях]”, - помітила Катерина Ножевнікова.

Фото: Катерина НожевніковаФото: Катерина Ножевнікова

За її словами, бактеріальні фільтри треба змінювати після кожного пацієнта. Хоча вони коштують дорого - волонтери міняють їх. 

“А ось в стаціонарі про це навіть не чули. Розруха вона в головах. Зла дуже”, - резюмувала громадська діячка.

Фото: Катерина НожевніковаФото: Катерина Ножевнікова

Фото: Катерина НожевніковаФото: Катерина Ножевнікова

Фото: Катерина НожевніковаФото: Катерина Ножевнікова

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Вийти в ефір
15.04