Останні новини

І смішно, і грішно: в Італії родину сповістили про смерть чоловіка від COVID-19, поки той тихенько снідав

В Італії працівники лікарні випадково повідомили родині живого пацієнта, який спокійно снідав у своїй палаті, про його смерть від коронавірусу. Вони навіть висловили їм свої співчуття, після чого родина одразу сповістила про подію інших родичів та друзів. 

Про таке написали Wanted in Rome.

Рідні італійця почали організовувати його поховання: зв'язалися з агенцією ритуальних послуг, яка почала розклеювати постери з некрологом чоловіка містом. Однак, коли наступного дня бюро надіслало родині світлину мерця, який лежав у труні, усі були здивовані, адже небіжчик не був схожий на їхнього батька.

Попри заборону навідувати батька у лікарні, рідні не повірили, що зовнішність чоловіка могла змінитися настільки всього за кілька днів і звернулся туди. Згодом  з'ясувалося, що їхній батько насправді в нормі та спокійно снідає у палаті. 

Снимок экрана 2020-11-15 в 20.16.53.pngНагадаємо:

  • Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, який очолював список партії "Слуга народу" до Одеської облради, вирішив відмовитися від мандату. Тепер очільник МОЗУ займатиме лише одну посаду.
  • У всенародному опитуванні, яке відбулося 25 жовтня, 80,5 % українців не брали участі. Його ініціював президент України Володимир Зеленський, а з усіх виборців лице 16,5 % вирішили взяти участь у заході від голови держави.

Вийти в ефір
02.12