Останні новини

"І народ виступив, активна його частина": одесит розповів про події Революції Гідності

Учасник підкреслив тодішні революційні настрої у суспільстві.

Учасник Революції Гідності Сергій Гуцалюк поділився своїми спогадами про те, як організовували Майдан в Одесі. Тоді він допомагав з організацією протестних акцій разом з 12 небайдужими.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Прямий.

Читайте також: Історія Майдану - як сім років тому Україна змінилася назавжди

Він зазначив, що разом з іншими активістами в місті організовували охорону та життя одеського намету, в якому люди могли б під час протестів перепочити, отримати допомогу та інше.

Вперше я приїхав на Майдан, де були побиті студенти, вночі це трапилось, і вже після обіду наступного дня з Одеси ми приїхали. Нас було десь чоловік 12 і вже там почались оці всі моменти по організації Майдану, і вже з періодичністю ми їздили тиждень через два. В Одесі ми займалися разом з іншими небайдужими одеситами організацією протестних акцій нашого одеського Майдану”, - розповів Гуцалюк.

Також учасник підкреслив тодішні революційні настрої у суспільстві.

“На той момент (2014 рік – ред.) все було готово, щоб Україна була поглинена “російською імперією”, але вони не розрахували тільки одного, що народ буде проти. І народ виступив, активна його частина, а за цей час ми підготувалися дуже сильно," - заявив активіст.

Революція Гідності 2.jpg

Фото: ВВС

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!