Останні новини

І голлівудські, і українські: нові фільми, які варто подивитися в листопаді

На що сходити в кіно? Кожного тижня ми відповідаємо на це питання, але цього разу вирішили розповісти про найочікуваніші кінопрем'єри листопада. Тут вам і велике голлівудське кіно, і багатообіцяюче українське, і навіть скандинавське. Тож тепер обираємо, що будемо дивитись, запасаємося масками та сподіваємося, що кінотеатри не закриють знову на карантин.

  • Ще по одній - з 12 листопада

Багато хто з нас чув анекдоти про фізрука та вчителя праці, які пиячать. Але в цій історії пристрасть до алкоголю є у вчителів середньої школи в Данії, які мають наукові ступені. Вони вживають для того, щоб підтримувати свою працездатність, і ще жодного разу не пропускали прийомів. Але їх експеримент ось-ось вийде з-під контролю.

  • Академія монстрів - з 12 листопада

Анімаційна стрічка про мексиканське свято, яке іменують Днем мертвих. Саме тоді стирається межа між двох світів, і до нашого світу можуть потрапити ті, що вже давно померли. Але і звичайні люди мають шанси переступи поріг до світу мертвих.

  • Номери - з 19 листопада

Довгоочікувана українська стрічка від режисерів Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва. Вона розповідає про ув'язнене суспільство, де в кожного є власний номер, а всі служать верховному лідеру Нулю. Десятеро людей давно вже бігають по колу, але одного разу до них потрапляє новенький. І саме він порушує спокій пасивної влади.

  • Афера по-голлівудські - з 19 листопада

Комедійний бойовий з мастодонтами Голлівуду - Робертом Де Ніро, Томмі Лі Джонсом та Морганом Фріманом. За сюжетом, продюсер Макс заборгував грошей мафії, але й інші справи в нього йдуть не довго. Тоді він разом з помічником наймає підстаркуватого актора для одного проекту. Вони страхують його, щоб потім отримати гроші. Але для цього їм доведеться організувати вбивство.

  • Дрімленд - з 26 листопада

В часи, коли в Америці панувала Велика депресія, 17-річний хлопець зустрічає поранену грабіжницю банків. Влада обіцяє за неї кругленьку суму, яка могла б покрити борги його родини. Але він не знає, як вчинити, адже в нього виникають почуття до цієї дівчини.

  • Земля блакитна, ніби апельсин - з 26 листопада

Документальний фільм Ірини Цілик, в центрі сюжету якого - родина, яка проживає в "червоній зоні" Донбасу. Їх містечко дуже постраждало від обстрілів. Але герої не втрачають надії та вирішують самі знімати фільм про війну.

  • Пітер Пен та Аліса в країні чудес - з 26 листопада

Пітер Пен та Аліса - брат і сестра, в родину яких прийшло горе. Тож вони вирішують втекти від тяжкої реальності до світу власних фантазій. І тоді Аліса потрапить до дивовижної країни, а Пітер назавжди відмовиться дорослішати.

Раніше ми розповідали про 7 нових книжок цієї осені, які вже вийшли українською. Серед них - новинка від Ірени Карпи та продовження "Розповіді служниці".

Вийти в ефір
04.12