Останні новини

Гуманітарна допомога на майже 9 мільйонів гривень: три одеські лікарні отримають ліжка зі США

Нові ліжка розподілять по відділеннях обласної лікарні

В Одесі 11 січня обласна дитяча лікарня безкоштовно отримала першу партію багатофункціональних ліжок. Усе це, у рамках Міжнародного гуманітарного проекту "Підтримка Лікарень України" (Support Hospitals in Ukraine) зі США. Йдеться, зокрема, про 70 ліжок для реанімаційного відділення, решта - для інтенсивної терапії, а також 20 пакунків з дитячими та пологовими речами. 

Про таке повідомив Odesa Live.

За інформацією представників Благодійного Фонду "Корпорація монстрів", який допомагав розмитнювати вантаж, ліжка розподілять протягом наступних двох тижнів.

Окрім Одеської обласної клінічної лікарні, ліжка отримають Одеський обласний клінічний медичний центр та Одеський обласний онкологічний диспансер. Увесь перелік товарів попередньо погоджений з представниками лікарень і вкрай необхідний для поліпшення умов та якості надання медичних послуг одеситам та мешканцям області.

Загальна вартість вантажу склала 8,9 мільйонів гривень.

Нагадаємо, в Одесі на Приморському бульварі і на Соборній площі нова плитка та бруківка почали тріщати по швах. Міська влада питанням не займається більше року.