Останні новини

Громадський самосуд: на Колонтаївській, 14а, Нацкорпус зносить огорожу навколо незаконного будівництва. Відео

Ще у 2020 році архітектурна комісія Одеси визнала висотку незаконною та небезпечною через відхилення від проєктних рішень.

29 квітня члени політичної партії Національного корпусу нанесли візит до незаконного будівництва на Колонтаївській, 14а. Вони власноруч почали “демонтаж” огорожі майбутньої висотки.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на XYDESSA.

Читайте також: На Колонтаївській продовжують будівництво небезпечної для сусідніх будинків висотки

Колонтаївська.jpg

Фото: мерія 

Більше десятка членів політичної сили Нацкорпусу прийшли під огорожу незаконного будівництва “ЖК Smart Hall”, щоб власноруч розібратися з проблемою небезпечної для містян висотки. Активісти партії вирішили “власноруч” прибрати паркан за допомогою ніг.

Зазначимо, 25 листопада 2020 року архітектурно-будівельна комісія, під час обстеження об'єкта на вул. Колонтаївській, 14а, встановила факт відхилення від проєктних рішень замовником будівництва ТОВ “ПРОЄКТ ІНІЦІАТИВА ГРУП”.

А саме:

  • Збільшення геометричних розмірів фундаменту із захопленням земельної ділянки, що належить територіальній громаді Одеси;
  • Перенесення аркового проїзду з середини будинку до правого кута споруди.

Лун.jpg

Фото: ЛУН

19 січня 2021 року Управління ДАБК Одеської міськради звернулося до окружного адміністративного суду з позовом до ТОВ “ПРОЄКТ ІНІЦІАТИВА ГРУП” про скасування дозволу на виконання будівельних робіт від 03 липня 2018 року. Також заявлено вимогу про зобов'язання замовника будівництва узгіднити об'єкт з технічним паспортом від 04 грудня 2017 року.

“Управлінням ДАБК підготовлено заяву про забезпечення позову шляхом призупинення дії дозволу на виконання будівельних робіт і заборони проводити підготовчі та/або будівельні роботи за вказаною адресою”, - йдеться в повідомленні

Але попри заборони на низці інтернет-ресурсів, за цією адресою відкрито продаж квартир у ЖК “Smart Hall”.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05