Останні новини

Готуються до курортного сезону: в Одесі комунальники приберуть сміття поблизу залізничних колій

У місті планують вивезти всі гілки та відходи на в'їзді.

У п’ятницю, 26 березня, віце-мер Одеси Дмитро Жеман разом з керівництвом Одеської залізниці та керівниками комунальних підприємств перевірили стан доріг на в’їзді до міста. Найближчим часом вони планують звільнити ці ділянки від сміття.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на коментар заступника міської голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра Жемана.

Читайте також: В Одесі місцеві разом з комунальниками вийшли на суботник. Фото

Під час наради представники райадміністрації, віце-мер Дмитро Жеман та керівники комунальних підприємств об’їхали всі залізничні в’їзди в Одесу. Вони зафіксували поточний стан доріг й виробили план дій щодо поліпшення ситуації.

Результати показали, що значна кількість приватних підприємств, території яких межують із залізницею, а також приватні домогосподарства часто не дотримуються правил благоустрою. Виникають численні стихійні звалища, ліквідацією яких змушені займатися комунальники.

“Люди повинні бачити чисті вулиці й отримати позитивні враження про місто саме під час перших видів з вікон поїздів”, - додає Дмитро Жеман.


Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04