Останні новини

Гороскоп на 26 квітня: день, коли не можна допускати злих помислів

Ладиться будуть тільки ті справи — незалежно від їх властивості, якими люди займаються спокійно, без поспіху.

День загальної світової гармонії, яку необхідно врівноважувати кожному, в іншому разі можна порушити крихкий мир — як в душі, так і в навколишньому світі. Не можна допускати не тільки різкі й ризиковані дії та злі слова, але і недобрі думки.

Про це повідомляє Odesa Live.

Читайте також: З 27 квітня одеські школярі та студенти повернуться до навчальних закладів

гороскоп

Овен

26 квітня складуться сприятливі умови для примирення з людиною, з якою вас останнім часом розлучили обставини — сьогодні між вами встановиться рідкісне взаєморозуміння.

Телець 

Необхідно бути вкрай обережними у виборі висловів: по-перше, слово — не горобець, повернути його назад можливим не  видасться, а по-друге, сказане тут же повернеться до того, хто його сказав, бумерангом.

Близнюки

Емоції — особливо негативні — можуть стати причиною поганого настрою і навіть занепаду сили, тому дуже важливо тримати їх під контролем, не даючи можливості вирватися назовні.

Рак

Спокусі лягти нічого не роблячи, дивитися в стінку, дозволить противитися турбота про будинок і близьких людей — клопоти, на відміну від неробства, допоможуть тримати себе в тонусі і гарному настрої.

Лев

На людину, яка цього дня може несподівано для всіх опинитися в вашому оточенні, необхідно звернути пильну увагу: в найближчому майбутньому вона зіграє важливу роль у вашому житті.

Діва

День несприятливий для ухвалення важливих рішень: навіть якщо час буде наступати на п'яти, цей процес краще перенести — занадто великий ризик припуститися прикрої, але неминучої в цей час помилки.

Терези

Не варто братися за кілька справ одразу, одна з них — відповідно до знаменитого прислів'я — виявиться  втраченою, так що краще розв'язувати професійні питання поступово.

Скорпіон

Хороший день для того, щоб почати життя з чистого аркуша: проблеми попереднього періоду "закриються" самі собою, а для нових складуться максимально сприятливі умови.

Стрілець

Спілкування з друзями та коханою людиною сьогодні краще звести до мінімуму: занадто велика ймовірність тривалих конфліктів, які виявляться прикрими, а тому особливо сухими.

Козоріг

Від роботи 26 квітня, попри початок тижня, пуття не буде, тому не варто братися за реалізацію важливих проєктів — краще зайнятися підтягуванням "хвостів", а за відсутністю таких — своїм хобі.

Водолій

У розв'язанні важливих питань — як професійних, так і особистих — рекомендується довіряти не розуму, який сьогодні виявиться не на висоті, а інтуїції — вона вчасно дасть слушну пораду.

Риби

Чим більше добрих слів ви сьогодні скажете людям, які  вас оточують, тим краще для вас: все хороше, зроблене в цей день, дуже швидко повернеться до вас бумерангом — цього разу його "удар" виявиться позитивної властивості.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05