Останні новини

Гороскоп на 24 лютого: Тельцям краще бути відвертими з близькими, а Терезам - повернути борги

Що підготували зірки для представників зодіакального кола у середу.

24 лютого зірки радять представникам зодіакального кола перейти до рішучих вчинків. Для тих, хто давно збирався розпочати реалізацію масштабного проєкту, зізнатися у коханні або освідчитися, загориться зелене світло у середу. Дзвінок від когось із близьких і друзів може виявитися дуже важливим.

Odesa Live розповідає, що зірки підготували для знаків Зодіаку.

Читайте також: Де в Одесі вимкнуть світло 24 лютого.

гороскоп

Овен

Необхідно обов'язково довести до кінця розпочату у цей день справу, в іншому разі вона на енергетичному рівні тягтиме вас назад і не дасть повноцінно здійснитися новим проєктам. 

Телець

В очах багатьох ви впевнена, раціональна і практично мисляча людина, попри те, що насправді вас турбують внутрішні роздуми та дилеми. Можливо час бути більш відвертим? Так ви знайдете підтримку в оточенні та підвищите самовпевненість. 

Близнюки

У середу Близнюків чекає успіх у всьому, що пов'язано з підвищенням їх професійного рівня і новими горизонтами. Зірки гороскопу радять їм зайнятися навчанням, піти на курси підвищення кваліфікації, завести нове хобі або просто відвідати місця, де вони ще не бували.

Рак

Раки, фінансова заборгованість нікого не тішить, а вас особливо, адже порожнеча у гаманці змушує вас нервувати. Розберіться зі своїми проблемами поступово: віддайте борги, придбайте найнеобхідніше та сплануйте заощадження.

Лев

Леви, середу ви проведете легко та безтурботно. Жодна проблема вас не зачепить, ніхто вас не дратуватиме, ніякі слова не похитнуть вашу впевненість - ніби ви пізнали дзен.

Діва

Перш ніж братися за нові справи, не забудьте довести до розуму старі: якщо навести в роботі звичний - і улюблений вами - лад, вона почне рухатися набагато швидше.

Терези

День сприятливий для залагодження фінансових питань: будь-які грошові операції, здійснені сьогодні, у найближчий час - в обов'язковому порядку - принесуть солідні дивіденди. 

Скорпіон

Агресію з боку когось із оточення, як вам до цього здавалося, мирних і доброзичливих людей, не варто брати близько до серця — до вас вона, швидше за все, безпосереднього стосунку не матиме. 

Стрілець

24 лютого Стрільці будуть дуже товариськими, але на них також будуть впливати емоційні дилеми. Знаку Зодіаку буде важко зрозуміти, кого варто вибрати і кого відхилити. На жаль, вони не отримають чіткої та конкретної відповіді від оточуючих.

Козеріг

Спосіб вирішення давньої проблеми прийде нібито сам собою - Козерогам може здатися, що у них з’явились мотивація та натхнення , хоча насправді він буде результатом наполегливої роботи підсвідомості. 

Водолій

День буде відзначений офіційними формальностями. У середу вони зможуть з легкістю та хорошим ефектом впоратися із справами, які радше продиктовані обов’язками, аніж вашими бажаннями. 

Риби

У цей день Риби будуть завантаженими і метушливими, але продуктивними. Їм доведеться побігати і попотіти, однак при цьому вони зуміють із самої вигідної сторони показати себе в ділі. Не виключено, що саме заслуги цього дня з часом обернуться для Риб змінами на краще в їхньому житті.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!