Останні новини

Гороскоп на 13 січня: Дівам з обережністю підходити до покупок, а Стрільцям обдумати всі зміни в житті

Потрібно лише трохи часу.

Не бійтеся щось втрачати, з часом до вас прийде краще і більш вартісне. Потрібно лише трохи часу.

Провідником між зірками та вами стане Odesa Live.

гороскоп

Овен

Овнам варто знайти час на фізичну активність. Це не тільки поліпшить вашу фізичну форму, але і допоможе відірватися від стресів.

Телець

Одиноким Тельцям варто вийти у світ, щоб трохи розвіятися і набратися натхнення. Не нехтуйте запрошеннями друзів, а то й самі спробуйте когось витягнути на чашечку кави.

Близнюки

Залиште стрес у минулому. Якщо це буде важко, спробуйте проаналізувати, що вас турбує і які ще емоції викликає. Глибинне розуміння допоможе легше сприймати проблеми, які вас турбують.

Рак

Ракам бажано трепетно прислухатися до свого організму у цей день. Не варто налягати на їжу, яка може погіршити ваш стан. Тим більше, що надмірне споживання може стати причиною втоми.

Лев

На Левів чекає спокійний день. Варто знайти час на справи, які приносять особливе задоволення і заспокоєння. Не шкодуйте грошей на власні потреби, навіть якщо вони здаються не такими першочерговими.

Діва

Дівам варто з обережністю ставитися до покупок. Краще двічі подумати, щоб не купити непотрібного. У розмовах з рідними не забувайте про подяку. Це допоможе налагодити теплі контакти.

Терези

Відкиньте всі заздрощі на другий план. Пам'ятайте, що дійсно будете цінувати тільки ті досягнення, які зробили за власним бажанням, а не наперекір комусь.

Скорпіон

Скорпіонам варто обходити ресторани, кафе та інше, краще віддати перевагу паркам. Велике скупчення людей може призвести до неприємних відчуттів.

Стрілець

Дуже вдалий час для Стрільців, щоб починати обдумувати зміни в житті та братися за їхню реалізацію. Згадайте, як ви уявляєте кращу версію себе і починайте рухатися в задуманому напрямі.

Козоріг

Козерогів поглинуть домашні справи. Ймовірно, що від виру подій колись буде перепочити. Втім, витрачені сили повернуться до вас сторицею вже в найближчому майбутньому.

Водолій

Водоліям варто бути обережними зі здоров'ям. Особливо пильними слід бути тим, у кого є хронічні захворювання. В першу чергу бережіться від стресу, який може стати головною причиною поганого самопочуття.

Риби

Вам як ніколи варто пам'ятати, що будь-які гарні часи — це результат наполегливої праці у минулому. Тому приступайте до справ і йдіть до своєї мети.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський, 12 січня, підписав закон "Про електронні комунікації", які зменшать тиск на бізнес, збільшать конкуренцію на ринку та зменшать кількість спаму. Верховна рада ухвалила проект ще у вересні.