Останні новини

Гордість Одеси: почесною нагородою “За заслуги перед містом” вручили місцевому лікарю

В Одесі нагородили лікаря почесною відзнакою за багаторічну працю

14 січня почесною відзнакою “За заслуги перед містом “ нагородили лікаря-хірурга Данила Абрамовича Тучина. Вручення відбулось за розпорядженням Одеського міського голови за багаторічну працю та високий професіоналізм чоловіка.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на офіційний сайт ОМР.

Данило Абрамович Тучин - заслужений лікар України, кандидат медичних наук та доцент. Його трудовий стаж становить 62 роки, з яких 57 - присвятив роботі в міській клінічній лікарні №10. Наразі він займає посаду завідувача віділення сімейно-лікарського психологічного консультування з андрологічним кабінетом, який створив у 1995 році.

За довгі роки медичної практики Данило Тучин виконав більше тисячі складних хірургічних операцій і допоміг багатьом пацієнтам. Саме за його вагомі досягнення у професійній діяльності, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я міста.

Від імені міської влади нагороду вручила віцемерка Одеси Світлана Бедрега.

"Одеса може по праву пишатися професіоналізмом медиків, які присвятили своє життя збереженню і зміцненню здоров'я людей. Спасибі за Вашу багаторічну відданість лікарській справі і активну участь у розвитку охорони здоров'я в нашому місті", - сказала Бедрега.

нагорода.jpg

Фото: ОМР

нагорода2.jpg

Фото: ОМР

Нагадуємо: